Apple Uygun Fiyatlı İPhone Üretecek 59

Apple’ın 2013 yılında iPhone 5S ile eş zamanlı “ucuz iPhone” mottosu ile piyasaya sürdüğü iPhone5C modeli beklenen ilgiyi görmemiş ve bunun üzerine ABD merkezli teknoloji devi bu modeli iPhone 6 serisine getirmemişti. Ancak kulislerde dolaşan yeni iddialara göre, Apple, kısa bir süre içinde ‘iPhone 6C’ isimli bir modeli duyurabilir.

Apple’ın Çin’deki üretici firmalarına dayandırılan haberlere göre,  bu model için iPhone4 ile son bulan 4 inç ekrana geri dönecek olan Apple, iPhone 6C, 16 GB seçeneğine de sahip olacak. Aynı iddiaya göre, Apple’ın 16 GB seçeneğini iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerine getirmeyecek.

“iPHONE 6C KASIM’DA RAFLARDAKİ YERİNİ ALACAK” 

Telefon kilidini ve App Store’dan yapılan alışverişlerde şifre yerine geçen Touch ID özelliğine de sahip olacağı belirtilen modelin fiyatı hakkında bir bilgi ise bulunmuyor. Bu modelin Kasım ayında raflardaki yerini alacağı öne sürülüyor.

YENİ iPHONE’LAR NE ZAMAN TANITILACAK?

IPhone 6S’in bir önceki modelde olduğu gibi 4.7 inç ekrana, iPhone 6S Plus’ın ise 4.4 inç ekrana sahip olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Force Touch özelliği ile raflardaki yerini alması beklenen iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ın  9 Eylül’de tanıtılması bekleniyor. Farklı dokunuşları algılayabilen ve bu sayede kullanıcının komutlarını yerine getiren Force Touch’ın iPhone 6S’in haricinde yeni nesil iPad modellerinde de bulunabileceği düşünülüyor.

 

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites