Bu Tişörtlerin Hikayelerini Biliyor muydunuz? 85

1. RAKAMI7

7

“Hayatım boyunca sayılarla uğraştım elbette. Bir süre sonra insana her sayının kendine özgü bir kişiliği varmış gibi geliyor. Örneğin bir ‘on iki’, bir ‘on üç’ten çok farklı. On iki dimdik, vicdanlı, zeki iken, on üç istediğini elde etmek için gözünü kırpmadan yasaları çiğneyebilen yalnız, karanlık bir karakter. Öte yandan on bir, ormanlarda, dağlarda gezinmeye bayılan bir sportmen; on, hep kendine söyleneni yapan, ağırbaşlı ve saf biri; dokuz ise Buda misali uzun uzun düşünmeyi seven derin ve gizemli biri.”
Paul Auster

2.HATA

0280_1

“Hatalarla dolu bir hayat, bomboş geçirilmiş bir hayattan çok daha faydalı ve onurludur.”

George Bernard Shaw

3. YOUR DREAM

0326_1

Hayalini yaşıyor musun?

4.THE BIG FISH
0366_1

“Her gün milyarlarca insan, dünyanın her yerinde bıkmadan, usanmadan şansını denemeye devam ediyor. Tıpkı küçük balıklar gibi; bir sürünün içinde, herkesin yaptığını yaparak hayatta kalabileceği inancıyla ve büyük balığın hiçbir zaman kendisini seçmeyeceği umuduyla.”

Murat Birsen

5. GRAVITY

0375_1

“Hayatlarımız bize ait değildir. Rahimden mezara kadar yaşamış ve yaşayan başka insanlara bağımlıyız. İşlenen her suçla, yapılan her iyilikle kendi geleceğimizi doğururuz.”

Bulut Atlası

6.PENGUINtisort_penguin_2382_595_595

“Hepimiz birgün milyoner, sinema tanrısı veya rock yıldızı olacağımıza inandırılarak televizyon ile büyütüldük. Ama olmayacağız. Ve yavaş yavaş bu gerçeği öğreniyoruz. Ve çok çok öfkeliyiz.”

Chuck Palahniuk, Fight Club

Kaft; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, yaratıcı ürünlere sahip bir tasarım markasıdır. Sıradanlıktan hoşlanmayan, popüler kültürden uzak ve kaliteden şaşmayan kişilere birbirinden özgün, anlamlı ve estetik tişörtleri ile hitap etmektedir. Bu tişörtler ve daha fazlasını görmek için  tıklayın

 

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites