Call of Duty: Black Ops 3’ün Zombi Modu Tanıtıldı 91

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Amerika Birleşik Devletleri, San Diego’da süren Comic Con etkinliği bünyesinde, ‘’Call of Duty: Black Ops 3’’ e gelecek Zombi Modu tanıtıldı.

Diğer Call of Duty oyunlarının zombi modlarında olduğu gibi, bunda da ünlü aktörlerin birebir yapılmış karakterlerini kontrol edeceksiniz. Söz konusu karakterler Robert Picardo, Ron Perlman, Neal McDonough, Heather Graham ve Jeff Goldblum gibi isimlerden oluşuyor.

Shadows of Evil (Şeytanın Gölgeleri) ismi verilen Zombi modu, 1940’larda geçerken oyundaki 4 kahraman tesadüf eseri bir araya gelip, dünyanın sırrını çözmeye çalışacaklar.

2012 yılında yayımlanan Black Ops 2’nin devamı olan oyun 2065 senesinde geçiyor. Teknoloji ve bilimin ilerlemesiyle insanların makineleştiği bu ortamda ve üstün yetenekleri olan Black Ops askerleriyle verilen zorlu görevleri yerine getireceksiniz.

Oyunun yayımcısı Activision, Black Ops 3’deki zombi modunun şu ana kadar yapılmış en iddialı zombi modu olduğunu söyledi. Tyeyarch Studios tarafından geliştirilme çalışmaları devam eden oyunun 6 Kasım 2015’de Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC sürümleriyle piyasaya çıkması planlanıyor.

Zombi modun tanıtıldığı videoya aşağıda göz atabilirsiniz.

 

[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=1g8bHdnMgf8″][/vc_column][/vc_row]

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites