Call of Duty: Black Ops III ön siparişe açıldı 86

Büyük heyecanla beklenen serinin son oyunu Call of Duty: Black Ops III ön siparişe açıldı. Treyarch tarafından geliştirilen ve  tarafından yayımcılığı yapılan video oyunu 6 Kasım‘da oyun sevenlerle buluşacak. Call of Duty: Black Ops III, Black Ops II’den aldığı hikayeyi yeni oynanış mekaniği ile kullanıcılara sunulacak.

Yeni oynanış mekaniklerine ve maç türlerine sahip ‘Çoklu Oyuncu Modu’ ve ‘Zombies Modu’ da Black Ops III’te geçireceğiniz saatlerin uzamasına neden olacak özelliklerden.

Black Ops III’te kullanıcılar senaryo modunu arkadaşlarıyla birlikte 4 kişi oynama şansı da yakalayacak. Senaryoda elde edilen başarılarla doğru orantılı olarak çeşitli silah ve ekipman ödülleri kazanmak da mümkün olacak.

TEK KURŞUNLA ÖLEBİLİRSİNİZ

Bilindiği gibi Call of Duty serisinde de dahil olmak üzere; kolay, orta, zor ve ölümcül seçenekleri yer alıyor. Ancak Black Ops III’te zorluk seviyelerinin arasına ‘Realistic’ (Gerçekçi) modu eklendi.

Gerçek modunu sadece bir seçenek olarak düşünmemek gerekiyor. Bu modda oynanan oyun sırasında tek bir kurşun bile sizi öldürebiliyor ve oyunu kaybediyorsunuz. Kendinize ne kadar değer veriyorsanız, karakteriniz de bu seviyede o kadar önemli olmalı. Bunun yanında seride bir ilk olarak karakterlerin görünüşünü baştan aşağı değiştirme imkanı da geliyor. Serinin önceki karakterlerinden sadece David Mason, yeni oyunda yer alacak.

Call of Duty: Black Ops III ön sipariş fiyatı 59,99 dolar olarak belirlendi.

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites