Dünyanın En Pahalı Laptop Kılıfı 81

dunyanin-en-pahali-laptop-kilifi-700x457

Yazımıza öncelikle bu göz alıcı teknoloji aksesuarının hangi başarılı firma tarafından yapıldığıyla başlayalım. 11 milyon dolar değerinde olan bu laptop kılıfı, 2007 yılında Hollanda Rotterdam’da 2 kişi tarafından kurulan Coverbee isimli şirket tarafından üretilmiştir. Aslında köklü bir firma olmayan Coverbee, yeni bir firma olmasına rağmen şık ve modern teknoloji aksesuarları ile insanların ilgisini çekmiş ve her geçen gün daha da ün kazanan bir şirket olmayı başarmıştır. Dünyanın en pahalı laptopuna da başarıyla imzasını atan bu şirket, oldukça yararlı ve pratik ürünleri ile de sektörde kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

Başarılı şirketin üretmiş olduğu laptop kılıfı, dünyanın en pahalı unvanının yanı sıra; şirketin 2 sene boyunca üzerinde ayrıntıyla çalışarak ortaya çıkarmış olduğu şaheseri olarak da gösterilmektedir. Neticede, üzerinde tam 8.800 adet paha biçilemez elmas barındıran kılıf görülmeye değer bir eser olarak karşımıza çıkmaktadır.

sibirya-su-samuru

Özenle işlenmiş elmaslarının yanında, bu kılıfın ağız kısmında Sibirya samurunun yumuşacık kürkü kullanılarak, ürünün şıklığı bir kat daha arttırılmıştır. Eğer ürünlerde kürk kullanımına karşıysanız da hiç endişelenmeyin! Zira, Coverbee yapmış olduğu bir açıklamada kürkünü kullanmak için hiçbir hayvana zarar vermediklerini açıkça belirtmiştir. Peki, bu kılıfta kullanılan kürk nasıl elde edildi diye mi düşünüyorsunuz? Şöyle ki şirket bazı ürünlerinde kullanmış olduğu kürkleri, yalnızca doğal nedenlerle ölmüş olan hayvanlardan elde ediyormuş. Yani içiniz rahat olarak bu kılıfı kullanabilirsiniz. Zira, bu göz alıcı aksesuarın üretiminde hiçbir samura zarar verilmediği tasdik edilmiş belgelerle kanıtlanmıştır.

Sonuçta 8.800 adet ışıltılı elmas ile simsiyah renkli parlak samur kürkünün tezatlığından doğan mükemmel uyumu yansıtan kılıf, emin olun ki herkesin sahip olmak isteyeceği bir teknoloji aksesuarıdır. İlaveten, 11 milyon dolar değerinde olan bu ürünün alıcısının kim olacağı ise akıllarda soru işareti olarak yer almaktadır.

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites