Her Günü Anneler Günü Yapacak 20 Güzel Davranış 1

1Bir iltifat, bin kapıyı açar. İltifat edin

Hayatımızın her dakikasını daha da çekilebilir kılan annelerimize her işi ne kadar güzel yaptıklarını, bugün ne kadar güzel göründüklerini ve yemeklerinin ne kadar lezzetli olduğunu hatırlatalım.

2Anne sözü dinleyin

"Şemsiyeni al, yağmur yağabilir." her anne bunu evladına en az bir kez demiştir ve söz dinlemeyen evlat yağmurun tadını almıştır. Bunun gibi milyonlarca örnek verebiliriz, annemiz bir şey söylüyorsa bir bildiği vardır.

3Hal hatır sorun, ona onu düşündüğünüzü hissettirin

Annenizden uzakta yaşıyorsanız veya gün içerisinde birlikte değilseniz, günde en az bir kere onu arayın ve her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenin.

4Ona gününün nasıl geçtiğini sorun

Anneniz bir iş kadını veya ev hanımı olabilir. Sizinle paylaşmak isteyebileceği şeyler illaki vardır, ona gününün nasıl geçtiğini sorun ve değerli olduğunu hissettirin.

5Ona çiçek alın

Emin olun sizin aldığınız çiçeği her gün sulayacak ve ona gözü gibi bakacaktır. Çiçeği ona verirken, yüzündeki gülümsemeyi görmek sizin için dünyanın en güzel hediyesi olacaktır.

6Paylaşın

Onunla gününüzü, aşk hayatınızı ve dertlerinizi paylaşın. Emin olun onun vereceği tavsiyeler çok yararlı olacaktır.

7Onu güldürün

Şakalar yapın ve onun yüzündeki gülümsemenin sebebi olun.

8Sürpriz yapın

Ona bir hediye almak için anneler gününün gelmesini beklemeyin. Onun isteklerini ve ihtiyaçlarını dinleyin, beklemediği bir zamanda ona sürpriz yapın.

9Ona zaman ayırın

Annenizi yemeğe çıkartın ve günü ona ayırın. İşi gücü, aşk hayatını bir kenara bırakın ve kendinizi ona ayırın. Ana kız/ Ana oğul bir film izleyin, yemeğe çıkın.

10Okuyun, onu gururlandırın

Annelerimiz bizim iyi bir tahsil sahibi olmamızı ister. Emin olun siz bunu başardığınızda gurur duyacak ve bütün arkadaşlarıyla paylaşacaktır.

 

 

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites