HTC Re Grip 50

HTC’nin akıllı bilekliği olan Re Grip, tasarımı ve dış görünüşündeki renklerin uyumluluğuyla göz dolduruyor. Cihazın ekran boyutu ve görüntü kalitesi ise 1.8 inç boutunda ve 32x160px kalitesindeki P-OLED dokunmatik ekran bulunuyor.

HTC cihaz da işletim sistemi olarak ise kullanıcının beğenisine sunarak 2 farklı işletim sistemiyle de uyumlu hale getirilmiş. Android 4.3 ve iOS 7.0 işletim sistemleri ile güncel ve yeni sürümleriyle uyumlu olarakta çalışabilen HTC Re Grip’de ki en önemli eksiklik ise Windows Phone işletim sistemini desteklememesi.

Ayrıca cihazda diğer akıllı saatlerden farklı olarak GPS desteği de bulunuyor. Cihazın üzerindeki tuş bölümünde ise eski iPhone modellerinde görmeye alışık olduğumuz küçük bir home tuşu bulunmakta. Cihazın bir diğer önemli özelliği ise darbelere, kırılmalara ve IP57 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklı olarak geliştirilmiş olması.

Batarya olarak HTC 100 mAh tipi batarya kullanarak küçük bir cihazda büyük bir pil konumlandırmışa benziyor. 100 mAh değerine sahip pilin ömrü ise 2 ila 3 gün arasında değişiyor. Fakat GPS açıkken bu süre 5 saate kadar oldukça düşmekte diyebiliriz.

HTC, cihazın fiyatını ise 199 Dolar olarak belirledi.

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites