İş’te Söyleyemediklerinizi Haykırın 89

ChatteJob.com, üyelerin İŞ ile ilgili özel paylaşımlarını, gizlilik kuralları çerçevesinde yazdıkları bir sitedir. Ana amaç, kişilerin iş ile ilgili söyleyemedikleri, çekindikleri ve paylaşmak istedikleri konuları ChatteJob.com üzerinden yazarak paylaşmalarıdır. Aynı zamanda diğer kişilerin de siteye, ÜCRETSİZ üye olarak veya olmadan bu mesajları okumaları ve isterlerse beğenileri ile bir yorum bırakmalarıdır.
ChatteJob.com “hashtag” mantığı ile çalışan ve üyelerin güncel konu başlıklarını kendileri belirlemesine izin veren bir web sitesidir. Üyelerin, güncel konu olarak belirlemek istedikleri sözcüğün başına “ # “ işaretini koymaları yeterlidir. Güncel konu başlıkları en çok işlenen konudan en aza doğru sıralanır. Bu sıralamanın nasıl olacağı tamamen üyelerin o konuyu ne sıklıkta işleyeceğine bağlı olarak değişir.
Üyelerin paylaşımları ile ilgili bir özel kısıtlama olmamakla birlikte,

  1. kişilik haklarına doğrudan saldırı
  2. İş konularının dışında konularda mesaj yazılması
  3. Bir politik veya sosyal görüşe aracılık edecek şekilde sistematik ve birbirini takip eden mesajlar yazıldığında.. ChatteJob.com tarafından gerekli düzeltmeler yapılabilir veya mesaj iptal edilebilir.
0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites