Kıskanç eşlerin acı intikamları 1

Japonya’da bir kadın, bambaşka bir intikam yöntemi olarak kendisini aldatan sevgilisinin bütün elektronik eşyalarını gözünü kırpmadan telef etti ve intikam anının görüntülerini ona gönderdi.

İngiltere’de ise bir kadın kendisini aldatan kocasının arabasının camını kırdı ve içinde dışkı olan bir kovayı “hediye olarak” geride bıraktı.

Almanya’da ise başka bir kadın, sevgilisinin kendisini aldatırken görüntülerini çekti ve bu görüntüleri fotoğraf olarak bastırdıktan sonra arabasını bir aldatış sergisine çevirdi.

99

2011 yılında Ryan Fitzgerald adlı bir dövmeci, sevgilisi Rossie’nin onu aldattığını öğrenince sırtına işte bu dövmeyi yaptı. Sevgilisinden sırtına Narnia Günlükleri filminden bir sahneyi dövme yapmasını isteyen Rossie, başına neyin geleceğini bilmiyordu. Aynaya baktığı zaman gördüğü şey, yanlış adamı aldattığının resmi belgesi gibiydi. Rossie bu dövme yüzünden Ryan’a 100.000 dolarlık bir tazminat davası açmıştı. Ryan cezayı ödemeyi “İntikam paha biçilmezdir.” sözleriyle kabul etti.

201414

Sevgilisinin onu okuldaki diğer kızlarla aldattığını öğrenen bir genç, onun fotoğraflarını “Kayıp Köpek İlanı” olarak dağıttı ve yaptıklarını afişe etti.

6451231

Yine ABD’de bir kadın kendisini aldatan sevgilisinin bütün eşyalarını bedava olarak yoldan geçenlere dağıttı.

ABD’de dominant bir kadın ise sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenince onu “adil” bir şekilde cezalandırdı. Onu şehir merkezindeki bir parka dikti ve “Ben aldattım, cezam da bu.” yazısıyla bütün gün orada durmasını sağladı.

ABD’de bir kadın kendisini aldatan sevgilisinin aracındaki bijon somunlarını söktü. Sökmekle kalmayıp bunları satışa çıkartıp “Yeni kız arkadaşına giderken dikkatli kullan” diyerek not düştü.

8945641

 

 

 

 

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites