Popüler teknoloji yazarları CES 2016’da buluşacak 0

CES 2016, 6 – 9 Ocak 2016 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek.
Consumer Technology Association (CTA) tarafından düzenlenecek CES 2016’da, geleneksel Gary’s Book Club etkinliğinin üçüncüsü düzenlenecek.
Teknoloji veya yenilikçiliği ele alan ve bu alanlar hakkındaki yeni kitapları tanıtmak isteyen Gary’s Book Club bu çerçevede önde gelen teknoloji yazarları ziyaretçiler ile buluşturacak. Barnes&Noble sponsorluğunda düzenlenecek olan etkinlik, seçkin teknoloji yazarlarından 10 tanesini bir araya getirecek. Yazarlar bu etkinlikte kitapları hakkında konuşacak. Etkinliğe katılan ziyaretçiler, yazarlarla tanışma fırsatı yanısıra kitaplarını imzalatma şansını yakalayacak.
Consumer Technology Association CEO’su Gary Shapiro kendi kurduğu Gary’s Book Club hakkında etkinlik için katılımcıları özenle seçtiklerini söyledi ve bu yazarların iş ve teknoloji dünyası hakkındaki görüşlerini paylaşırken, teknoloji dünyasında yaşanan yenilikler hakkında önemli tespitlerde bulunabileceklerinin altını çizdi. CES 2016’da Gary’s Book Club’ın düzenlediği etkinlik hakkında daha detaylı bilgi CESweb.org/BookClub adresinde bulunabilir.
0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites