Samsung’dan katlanabilir teknoloji! 85

Akıllı telefon sektörünün tabularından bir tanesi olan eğilimli ekranlar kısmen gerçekleşti. Sırada ise katlanabilir aynı zamanda esnek ekran teknolojisi vardır.

Samsung bundan bir süre önce esnek ve katlanabilir ekranlar üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Project Valley olarak adlandırılmış olan bu çalışmada sonuçlar alınmaya başlanacak. Samsung’un katlanabilir cüzdan şeklinde yeni bir telefon üzerinde çalıştığına ilişkin bilgiler yer almaktadır. Söz konusu telefonun önümüzdeki aylar içerisinde duyurulması beklenmektedir.

Söylenenler doğru çıkarsa Samsung tıpkı fotoğraftaki gibi bir cihaz üzerinde çalışmaktadır. Cihazı cebinizden çıkardığınız zaman bir telefon boyutunda olacak, fakat katlarını açtığınız zaman bir tablet bilgisayar boyutunda olacak. Söz konusu cihaza ilişkin henüz gerçek bir görüntü bulunmamaktadır. Samsung’un 2016 senesinin ilk çeyreğinde böyle bir ürün duyurması beklenmektedir. Şubat sonunda yapılacak olan MWC 2016’da bu ürünü ilk kez görebiliriz.

Diğer bir yandan üründe çıkarılmayan bir batarya, 3 GB RAM, Snapdragon 620 veya 820 işlemci kullanılması bekleniyor. Ekran teknolojisi olarak ise OLED ekran paneli kullanılacak.

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites