Sosyal Medya Bilekliği: Hicon 97

Sosyal medya etkileşimlerinizi masaüstünüzde ya da cebinizde saklamanız gerekmiyor. Onları bileğinize takıp herkese gösterebilir ve tam anlamıyla etkileşime girebilirsiniz. Hicon, kullanıcılarına işte bunu vadediyor. Sosyal medya hesaplarına bağlı olan küçük ve renkli düğmeleri ile Hicon’un bir benzeri daha yok.

Hilcon kendini Sosyal Medya Bilekliği olarak adlandırıyor ve kendini şöyle tanımlıyor: Facebook, Instagram, Twitter ve WhatsApp gibi sosyal medya hesaplarınız için üzerinde altı adet düğme bulunan su geçirmez silikondan yapılmış bir bileklik.  Sosyal medya hesaplarınızın birinden akıllı telefonunuza bir bildirim geldiği zaman Hicon’unuzun üzerindeki ilgili düğme ışık saçıyor ve titreşim yayıyor. Kullanıcılar bileklerini sallayarak alarmı kapatabiliyor.

Sosyal bileklik aynı zamanda kullanıcıların gerçek sosyal etkileşim kurmalarına yardımcı olmak üzere tasarlandı. Örneğin, aynı ortamda bulunan benzer ilgilere sahip kullanıcıların birbirlerini fark etmesini sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar bilekliklerini birbirine yaklaştırdığında birbirlerini sosyal medya hesaplarına ve telefon rehberine de eklemiş oluyorlar. Böylece yeni tanıştığınız birine “Çak bi’ beşlik!” diyerek numarasını isteyebilir ve Facebook’tan ekleyebilirsiniz.

hicon_image_presskit_2

Hicon akıllı telefonunuzla bağlantıda kalmak için Bluetooth 4.0 LE kullanıyor. Uygulama, Andoid ve iOS cihazlarla uyumlu çalışıyor. Bilekliğin şarjı 14 güne kadar gidiyor ve USB bağlantısı ile 40 dakika içinde şarj edilebiliyor. Hicon’un şimdilik 6 farklı renk seçeneği var.

Seri üretime geçmesi planlanan Hicon’un dağıtımına Ekim ya da Kasım ayında başlanacak.

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites