Trafik çilesine hızlı bir çözüm 65

Toplu taşıma kullanmak zorunda olduğumuzda da otobüs beklemekten, ayakta seyahatten sürekli otobüs saatlerine bağlı yaşamaktan dolayı 10 km uzağa 1 saatte gitmek insanın modunu düşürüyor. Hemen eve varıp dinlenip uyumak bilgisayarın başında zaman geçirmek istiyoruz çünkü trafik sosyal yaşamı felç ediyor. Hemen aşağıdaki fotoğrafa bakarsak hepimizin aşina olduğu aşikardır.

TADILAT VE BAKIM SEBEBIYLE FATIH SULTAN MEHMET KOPRUSU'NDE (FSM) 2 SERIDIN GECE YARISINDAN ITIBAREN, HALIC KOPRUSU YAN YOLUN ISE SAAT 05.00'TEN ITIBAREN TRAFIGE KAPATILMASI DOLAYISIYLA ISTANBULLULAR HAFTANIN ILK GUNUNE TRAFIKLE BASLADI. (ANADOLU AJANSI - AZIZ UZUN) (20120618)

TADILAT VE BAKIM SEBEBIYLE FATIH SULTAN MEHMET KOPRUSU’NDE (FSM) 2 SERIDIN GECE YARISINDAN ITIBAREN, HALIC KOPRUSU YAN YOLUN ISE SAAT 05.00’TEN ITIBAREN TRAFIGE KAPATILMASI DOLAYISIYLA ISTANBULLULAR HAFTANIN ILK GUNUNE TRAFIKLE BASLADI. (ANADOLU AJANSI – AZIZ UZUN) (20120618)

Peki biz bu durumun üzerinden gelebilir miyiz. Çözümümüz var mıdır. Yaşam standardımızı daha yukarı nasıl taşırız. Bütün bunlar kafamızdaki sorular.Hemen üstteki resim bazılarımızı sevindiriyor. Evet yanlış duymadınız bu trafikte eğlenerek elini kolunu sallaya sallaya giden bir kısım sürücülerimiz var. Ben söylemeyeyim siz bakın.

indir Evet duran trafikte o asık suratları görüp güle oynaya giden araçlar motosikletler… şu an içinizden geçen cümleyi duyar gibiyim. Tehlikeliiiii,  şeytan aleti, tukaka, ben motosiklet kazası gördüm, yok öyle oldu yok böyle oldu. evet tehlikeli olduğu gerçekçi ama bunu söyleyenler şunu unutuyorlar. trafik kazalarında arabalardan dolayı ölenlerin oranı motosikletlerde ölenlerin oranından daha fazla. Bu kötü laf edenleri anlamıyor değilim bunlar genellikle kıskananlar. Süremeyeceğini sanarak düşlerim korkusu yaşayarak laf eden adamlar çoğunluğu şu fotolara göz atalım bakalım kimler kullanabiliyor.                                                                                                                                     images (1) images images (4) images (3) images (2)

benzinin litresi 5 tl yi bulduğu günümüzde 5 km öteye gidebilmek için 3 4 lira benzine para vermek akıl karı olmasa gerek.motosikletler tam da burada imdadımıza yetişiyor. aletler büyük cc de değillerse yakmıyorlar kokluyorlar sadece. aynı gün içerisnde o kadar çok gezme imkanınız var ki,Örnek verecek olursak. iş çıkışında çamlıcaya gidip o güzel balık çorbanızı ve üstüne yemeğinizi yiyip gün batımında çayımı nerde içsem diye bakıp bostancı sahile giderek bir çay söyleyip arkadaşlarınız ile kadıköyde takılıp sonrasında kafenin önünden motosikletinize atlayıp üsküdar üzerinden kanlıcada yoğurdunuzu yeyip eve gidebiliyorsunuz ve kesinlikle bunu yapmaya erinmiyorsunuz çünkü biliyorsunuz ki en iyi dostunuz yanınızda ve sizi üzmeyecek. sorun yaşarsanız yanınızdan geçen motosikletli tanımadığınız kişi hemen durup size yardım etmeye çalışacak. yolda giderken birbirinizi korna ile selamlayacaksınız. bunların hiç birisi arabalarda mevcut değildir.

ve şunu kesinlikle unutmayın motosiklet sexy dir.

indir

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites