Vestel, GameX 2015’in Teknoloji Sponsoru oldu 10

Vestel, GameX 2015 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nın Teknoloji Sponsoru oldu.

Şirket açıklamasına göre, Vestel, 17-20 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan GameX 2015 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’na Teknoloji Sponsoru olarak destek veriyor.

GameX 2015, Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük dijital oyun ve eğlence fuarı olarak çok sayıda katılımcıyı ağırlayacak. Vestel’in fuar alanında 208 metrekareye yayılacak standı, sergilenecek teknoloji ürünleri ve çeşitli oyunlar ile oyun tutkunları için buluşma noktası olacak. Vestel 4K TV, Vestel Kavisli TV, Vestel Çift Ekranlı TV, Vestel Venus akıllı telefonları ve Desibel kulaklıklar Vestel’in GameX 2015’te sergileyeceği ürünler arasında yer alacak.

Vestel, iki yeni oyunu GameX 2015 ziyaretçileriyle tanıştırmaya hazırlanıyor. Bu oyunlardan biri olan Tweetball’da, oyuncular futbol topu ile farklı bir tweet yazma deneyimi yaşayacak. Belli bir atış hakkıyla top ile en uzun cümleyi yazacak kişiler ödüllendirilecek. Oyuncuların şut atarak yazdıkları cümleler daha sonra Twitter hesapları üzerinden paylaşılacak.

-Makey Makey Türkiye’de ilk kez GameX fuarında oynanacak

Türkiye’de ilk kez GameX fuarında oynanacak Makey Makey oyununda ise fuar ziyaretçileri iletken malzemeler kullanarak mutfağın sesini duyurmaya çalışacak. Oyunda, oyuncuların Vestel’in dış yüzeyi iletken olan küçük ev aletleri, fırın ve Retro buzdolaplarına dokunarak notalar meydana getirmeleri sağlanacak. Oyuncular, ekran üzerinden hangi nota için hangi ürüne dokunulması gerektiği konusunda yönlendirilecek ve Vestel ürünleri ile mutfağın sesini oluşturacak.

Dijital oyunseverlerin GameX 2015’teki Vestel deneyim alanında oynama fırsatı yakalayacağı oyunlar arasında Sanal Penaltı da yer alacak. Vestel’in 3×3 Videowall ekranında oynanabilecek oyunda, ziyaretçiler sanal kaleciye penaltı atışı gerçekleştirecek.

Oculus gözlük ile oynanacak 3D Bisiklet Simülasyonu ise ziyaretçileri farklı bir geziye çıkaracak. Oyun severler, Vestel TV’ye bağlı sabit bir bisikletin pedallarını çevirirken Oculus gözlükle Vestel parkurunu tamamlamaya çalışacak.

Kaynak: timeturk.com

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites