WhatsApp’a Yakın Zamanda Beğen Butonu Geliyor 92

Whatsapp , Facebook  tarafından satın alındıktan sonra hızlı bir şekilde büyüdü. Sosyal medya devinin mobil uygulamayı satın almasının çok doğru bir hamle olduğu, WhatsApp’a yeni gelen özellikler ile kanıtlanıyor. WhatsApp’ın Web sürümü ve mobil platformlardaki yenilikler bu özelliklere en güzel örnek.

Beğen butonunun görevi ne olacak?

Yenilikler ile karşımıza çıkan Facebook’un şimdi de WhatsApp için yeni bir planı olduğu çıktı. Söylenenlere göre Facebook’ta yer alan “Beğen” butonu çok yakında WhatsApp’a da gelecek. WhatsApp beğen butonu birçok kullanıcının mesajlaşma deneyimini daha da güzelleştirecek. Varsayımlara göre WhatsApp beğen butonu, bir olayı onaylama yerine kullanılacak.

Bildiğiniz gibi WhatsApp mavi tik özelliği, gelen mesajları okuyup okumadığınızı mesajı gönderen kişiye iletiyor. Cevap yazmadığınız durumda bu mavi tik büyük sorunlara neden olabiliyor. Eğer işiniz var ve mesaj atamayacak durumdaysanız WhatsApp beğen tuşu özelliği ile aynı Facebook’ta olduğu gibi “THUMBS UP” işareti gönderebileceksiniz.

Henüz geliştirici Beta sürümlerinde test edilen bu özelliğin ne zaman son kullanıcıya sunulacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

2 thoughts on “WhatsApp’a Yakın Zamanda Beğen Butonu Geliyor

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites