Yeni Filminde Türkiye’ye Yer Verecek 94

Bütün filmlerinin amacı aslında farkındalık yaratmak ve izleyicisinin kalbine ulaşmak olan, ünlü Bollywood yıldızı Aamir Khan sinema böceği tarafından tahmin edilenden çok daha önce ısırılmıştı. Çocukken evlerinde yapılan ve sektörü bir araya getiren sinema sohbetlerini, babasının dizinin dibinde dinleyerek büyüyen o küçük, meraklı, zeki çocuk büyüdü ve bir yıldıza dönüştü.

Aşka, insana ve dünyaya bakışı anlatılıyor

Yaptığı her filmle hem kendi dünyasını hem de Hint sinemasını değiştiren Aamir Khan’ın merakla beklenen biyografisi ise nihayet Martı Yayınları etiketiyle Türkçe okuruyla buluştu. Christina Daniels tarafından kaleme alınan ve Benim Yolum – Aamir Khan’ın İnanılmaz Yolculuğu adını taşıyan biyografi Aamir’in çocukluğundan bugüne uzanan ilginç öyküsünü, sinema yapmak için ödediği bedelleri, özel hayatını, aşka, insana ve dünyaya bakışını anlatıyor. Hakkında çıkan yazıları, röportajlarını, sektörün önde gelen isimlerinin değerlendirmelerini ve Time’ın en etkili 100 kişi listesine seçilmesi gibi detayları da bu kitapta bulmak mümkün.

aamir

Yeni filminde Türkiye’ye yer verecek

Daniels, Khan’ın bugünkü zengin filmografisine ulaşmasını sağlayan süreci, sadece başarılarına övgüler düzerek yazmamış. Aynı zamanda umutsuzluğa kapıldığı anları, kariyerindeki zorlu dönemeçleri, yeniden ayağa kalkışını ve bütün bunlarla nasıl mücadele ettiğini de aktarmış. Bugünlerde Türkiye’de gitgide artan bir hayran kitlesi var Aamir Khan’ın. Onunla ilgili her türlü haberi merakla takip ediyorlar. Geçtiğimiz aylarda yeni filminin bazı sahnelerini Türkiye’de çekeceğini açıkladı.  Hakkında merak edilen her şeyin bulunabileceği bir biyografi olan Benim Yolum, Aamir Khan’ın Türkiyeli hayranları tarafından ilgiyle karşılandı.

0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites