Yılın en çok kaybedeni Buffet! 2

Ünlü milyarder Warren Buffet, 2015’te 12 milyar 300 milyon dolar zararla yılın en çok kaybedeni oldu.

 images

 Uluslararası piyasalarda ‘Omaha Kahini’ olarak bilinen ve dünyanın en zengin kişileri arasındaki Warren Buffet’ın sahibi olduğu Berkshire Hathaway son 16 yılın en kötü performasını sergiledi.

Yatırım gurusu Warren Buffet, 2009 yılından bu yana en kötü yılı geride bırakmaya hazırlanıyor.
Buffet’ın sahibi olduğu Berkshire Hathaway Holding’in hisseleri uluslararası piyasalarda 2015’i kapatmaya iki gün kala yüzde 11,5 değer kaybıyla yatırımcısını fazlasıyla üzdü.
Serveti 12,3 milyar dolar eridi
Berkshire Hathaway’in hisselerindeki sert düşüş Buffet’a pahalıya patladı. Adeta eriyen hisseler Kahin’i 2015’te dünyanın en zenginleri arasında en çok kaybedeni yaptı. Buffet’ın serveti 12,3 milyar dolar küçülerek 61,5 milyar dolara geriledi.
Kişisel Tavsiyem; Bu haber yatırımcıları hemen paniğe sokmasın.Uzun vadeli düşünmeniz ve yatırımlarınızda duygusal eğilimli davranarak hisselerinizi elinizden çıkarmamalısınız.Sadece 1 yıl ile bunu değerlendirmemelisiniz ve hisselerin hareketlerini yakından izleyerek hisselerinizi en az zararla satışa çıkarmalısınız.
Kaynak; http://www.bigpara.com/haberler/ekonomi-haberleri/unlu-milyarderden-dev-zarar_ID1428900/?_sgm_campaign=scn_a00402e6e0012000&_sgm_source=1428900&_sgm_action=Click-Dynamic
0

Sizce nasıl olmuş?

Güzel!
Kötü
Eğlenceli
Aman Allah'ım
Bu ne la?
vaov!

Bu içeriği sosyal medyada paylaş

Bir Cevap YazınORNote: Your password will be generated automatically and sent to your email address.

Forgot Your Password?

Enter your email address and we'll send you a link you can use to pick a new password.

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites